S námi můžete mluvit.

Inovativní dveřní a domovní komunikace

  • Das Unternehmen
  • Das Unternehmen
  • Das Unternehmen

Dveřní a domovní  audio video komunikace - Zabezpečení budov - Domovní automatizace

TCS je od roku 1995 synonymem pro inovativní domovní komunikaci.

Nabízí: Dveřní přístupové systémy, audio a video zařízení, kontrolní a zabezpečovací systémy, stejně tak má i řešení  pro  vnitřní komunikaci v budovách,  jako jsou  telefonní ústředny pro spojení s recepcí, informační systémy pro obyvatele domů a alarmy v případě ohrožení.

TCS  sází v první řadě na moderní techniku a kvalitu produktů s dlouhou životností.

Využití hliníku místo plastu je rozhodující pro trvanlivost a efektivní ochranu před poškozením. Svým designem a kvalitou zpracování přesvědčí každého stavitele.

Místo konvenční instalační techniky obdržíte od  TCS:

BUS výhradně moderní a funkční techniku, jejímž výsledkem je celistvý systém, který je výkonný a přesto přehledný. Projektování a instalace zařízení je tak citelně ulehčena.

Kromě optimální možnosti instalace poskytuje TCS také kvalitní servis:

Naše servisní produkty jsou na trhu jedinečné.  Na Vaše dotazy odpovíme  na naší servisní info lince.  Na námi poskytovanou  technickou podporu na místě montáže  se můžete vždy plně spolehnout.

 

TCS Tür Control Systeme GmbH Östereich,  dceřiná společnost TCS AG Genthin, je odpovědná za distribuci a projektování TCS produktů v Rakousku, České republice, Slovensku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvatsku.

Výhradní zastoupení pro ČR zajišťuje firma OPTOSAT s.r.o.

TCS - systémové produkty jsou distribuovány výhradně ve specializovaných prodejnách elektro a jsou kompetentně zastoupeny našimi externími a obchodními zástupci.

tcs historie

TCS vytvořila, v roce založení 1995, na zcela nové technologické bázi funkčně náročné produkty pro standardní dveřní komunikaci. V pozdějším marketingovém vývoji vzikly černo-bílé a později barevné videosoučásti. Dnes dominuje moderní design ušlechtilého materiálu a velké formáty displaye. Vysokým nárokům na funkčnost zařízení zůstává společnost TCS věrná i nadále.